Skip to content

HAKKIMIZDA

1978 Yılında kurulmuş olan firmamız kurulduğu günden bu zamana günün teknolojisini takip ederek,müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına teknolojik yeniliklerle birlikte büyümektedir.

Geniş araç filosunu sürekli büyüterek ve personel eğitiminin çok önemli olduğunun bilincinde olan firmamız bünyesinde barındırdığı personeline haftalık eğitimler vermektedir.

Ülkemizde nakliye sektörü ve nakliyat ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile beraber bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz ” Nakliyat hizmeti ” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.

Az yada küçük boyuttaki eşyalarınız için ekonomik çözümler üretiyoruz. Küçük miktarlardaki eşyalarınızı ekonomik olarak taşımak için küçük boy araçlarımız mevcuttur. Yazlık veya şehirlerarası az miktarda eşyalarınız için bize 10-15 gün önceden kayıt bırakırsanız, sizlere daha ekonomik çözümler sunma şansımız olabiliyor, ayrıca parça eşyalarınızı çok uygun şartlarda yerine ulaştırıyoruz.

Hasarsız Nakliye garantisi
Uzmanından demonte ve monte işlemleri
İşini iyi bilen uzman kadro
Malın değerine göre Sigorta
Memnuniyetsizlik durumunda para iade garantisi
Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti garantisi

MİSYONUMUZ

Kanunlara ve ticari etiklere uygun davranarak işlerimizi doğru ve eksiksiz yapmak;modern, kaliteli ve memnun edici bir hizmet anlayışı oluşturarak personelimizin , müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak; böylece şirketimizin marka imajını yükseltmek ve Türkiye’de model bir firma haline gelmektir.

VİZYONUMUZ

Firmamızın vizyonu ve temel amaçları; modern teknolojiden maksimum derecede faydalanmak suretiyle sunduğumuz hizmetlerde yüksek kalite verimliliğini sürekli kılmak ve standartların üstüne çıkarak; toplumumuzun norm ve değerlerine saygılı olmak, maddi ve manevi tüm unsurları tüm çalışanları ile paylaşarak pozitif değerler üretmek ve bunu sürdürmek, taşımacılık sektöründe yüksek katma değer üreterek ve istihdam sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Call Now ButtonEn Uygun Teklifi Alın